אילנה ארליך

עידית היקרה את מעבר ליועצת כי את מלווה אותי שנים ארוכות במהלך הקריירה שהתפתחה לתפקיד בכיר מאוד בחברה עולמית שכלל ניהול של מאות עובדים, תהליכים ופרוייקטים עולמים. עד הקריירה העצמאית שלי. סטרט אפ החדש במהלך השנה וחצי האחרונות. שכמובן כלל תמיכה ביציאה שלי לעצמאות וליווי מול האתגרים החדשים שמאפיינים סטרטאפ הדרך שלי ושלנו עוד ארוכה לעוד שנים רבות של עשייה והתפתחות תודה רבה

להמשך קריאהאילנה ארליך

אלינה מירקין

עידית פליק נוגעת באחת הנקודות הכי משמעותיות בהצלחת עסק - הגורם האנושי. לא רבים מעזים להרים את המסך על מנת להתייחס לגורם המשפיע ביותר בתהליכי הצלחה הן בארגונים וחברות והן אצל עצמאים. עידית, בעלת אישיות כובשת, מרצה סוחפת, מביטה ברגישות ומובילה תהליכי עמוקים ביעילות לטובת תוצאות מוכחות בשטח. ארגונים נבונים ועצמאים חדי אבחנה יהנו מכישוריה של עידית פליק בדרכם לשדרג את כישוריהם ויכולתם. היה לי העונג להתקרב ולראות את כל זה משורה ראשונה.

להמשך קריאהאלינה מירקין

אורנה פסח

'ברצוני להודות לך על הרצאתך המרתקת ומעוררת ההשראה בנושא 'ניהול אנרגיה', שהעברת אמש בפניי קהל בוגרי תכנית המלגות !IMPACT, של ארגון ידידי צה"ל בארה"ב ובפנמה. הכלים הפרקטיים שהענקת לכל אחד מהמשתתפים, על מנת שיוכל לבנות תשתית אישית לשינוי, והתובנות אותן חלקת עמנו בנוגע לשיטה שפיתחת, התנהלות מכוונת מטרה, ודאי יסייעו רבות לכל הנוכחים בהרצאה בשגרת היום-יום.. בברכה והערכה רבה,

להמשך קריאהאורנה פסח

כפיר אימברמן

עידית סייעה לי רבות בשינוי תפיסת עולמי. בדרך ארוכה ועבודה מאומצת, עידית סייעה, תמכה ללא גבול והעניקה לי כלים רבים, מקצועיים ואישיים, שממצבים אותי במקום אחר בחיי. גם ברגעים קשים עידית סייעה, תמכה והשקיעה בלי להתייאש. תפיסת עולמה ונקודת השקפתה עזרו לי רבות לשנות האני מאמין שלי. הלוואי והיו לי הכלים האלה או מחשבה שכזאת בגיל צעיר יותר. התובנות, שלפתע התחלתי להשתמש בהן כחלק משגרת יום יומי ממש מורגשות ובעלות השפעה. אני ממליץ לכל מי שפתוח ורוצה לשנות, ללמוד ולהשתפר. לרכוש כלים שיפתחו ויקדמו אותו במישור האישי והמקצועי לעבוד עם עידית. עברתי הרבה אנשי מקצוע ועידית ללא ספק מתעלה עליהם.

להמשך קריאהכפיר אימברמן

טל ישראל

חברה סיפרה בהתלהבות על ההרצאות של עידית, והמליצה לי בחום לנסות. לא הכרתי את עידית קודם והחלטתי להרשם להרצאה. ישבתי בהרצאה מרתקת, מקצועית, מלאת עניין, שיתוף, דוגמאות שנוגעות לחיים של כל אחד מאיתנו.. תוך כדי שאני מקשיבה בעניין לעידית, רשמתי ומלאתי "ארגז כלים" מלא טיפים להגשמה, להצלחה, לבריאות, לאושר - בקיצור לחיים מושלמים! מיד התחלתי ליישם :) וממשיכה להמליץ בחום גם לאחרים. תודה גדולה עידית!

להמשך קריאהטל ישראל

מיכל לוי כהן

הגעתי די במקרה לקורס שינוי תדמית ושיווק עצמי שהעבירה עידית וזכיתי לאחד הקורסים המיוחדים, המעצימים והפרקטיים. עידית באישיות כובשת, ממוקדת, ברגישות ובתבונה הובילה את המשתתפות לתובנות אישיות ובנית מסלול צמיחה מקצועי ואישי ייחודי. נהניתי וכך גם חברי שאותם הפניתי להרצאות, ימי עיון וטיפול אישי. יישר כוח עידית, ושוב תודה!

להמשך קריאהמיכל לוי כהן

עדנה חן

עידית אכן עוסקת בגורם האנושי-בדיוק כפי שהיא מצהירה בסלוגן שלה. בתקופה בה עבדנו עד כה יחד היא תרמה לי ולעסק שלי במידה רבה. מיקדה אותי. העצימה אותי. ותמכה היכן שצריך. למדתי וקיבלתי ממנה רבות. ובטוחה שכך גם ימשיך. ממליצה בחום

להמשך קריאהעדנה חן

גלית תפילין

עידית נהנתי כל כך הרבה אתמול בהרצאה בשפיים, את רצינית אך גם מצחיקה, מצטטת מחקרים אך חיה גם פרקטיקה אישית, רהוטה ומעניינת, נגישה ומרתקת! תודה רבה, ובהצלחה בהמשך !

להמשך קריאהגלית תפילין

שולי תנעמי

ממונה על מעמד האישה בסניף תל אביב
אחראית מעמד האישה בסניף ביטוח לאומי בת"א ממליצה
על ההרצאה של עידית פליק בנושא הכנה למכרזים פנימיים הארגון

להמשך קריאהשולי תנעמי