תקנון אתר

תקנון האתר של עידית פליק

תקנון ותנאי שימוש באתר ״עידית פליק״ – https://www.iditfalik.com/
האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.

הקדמה

אתר "עידית פליק" (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר ("קידום") ייצוגי עבור "עידית פליק" והנך מוזמן לקחת בו חלק כל זאת כמובן בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו בהמשך.

אין לראות במידע הכלול באתר זה משום ייעוץ או תחליף לייעוץ אישי וספציפי המתחשב בצרכיו ובנתוניו האישיים ובצרכיו של המשתמש. המידע הכלול באתר אינו בא במקום ייעוץ ואין לפעול על פיו, לשם ביצוע התקשרויות, פעולות ו/או עסקאות כלשהן אלא לאחר קבלת ייעוץ אישי מתאים ע"י מומחים.

השימוש באתר זה , כולל כל תכניו והשירותים המוצעים בו כגון: הורדות של קבצים, מדיה הכוללים -תמונות וסרטונים, וכן התכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת, וכל זאת ללא כל התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

קניין רוחני

האתר וכל המידע שבו לרבות עיצובו, קוד האתר, קבצי המדיה לרבות גרפיקות, הסרטונים והתמונות, התוכן, הטקסטים, הקבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר ״עידית פליק״. כל אלה מהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "עידית פליק" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "עידית פליק".

בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש מהנהלת האתר.

תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך עם זאת חשוב לדעת כי יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים או הפרעות בזמינות האתר. לכן, איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת, ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות או הורדת האתר מהאוויר.

קישורים לאתרים חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים. אנו עושים את מירב המאמצים על מנת שכל הקישורים יהיו מאובטחים. עם זאת, כל ביקור בהם, נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "עידית פליק" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר
הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת ה-MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

צוות האתר ו\או הנהלת האתר תעשה כל שביכולתה על מנת להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר או המנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהיה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "עידית פליק".

גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

אזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז חיפה.

האם אתם שואלים את השאלות הבאות?

כדי להספיק יותר עם מה שיש, עליך לישון יותר או לעבוד יותר?
מה עדיף לעבוד ברצף או עם הפסקות?
מה כדאי עבודה במולטיטאסקינג או משימה אחת בכל פעם?
לדעתך, אפשר להשיג את השעה ה- 25 בלי לקום שעה קודם?

שאלות אלו עולות לבעלי עסקים שרוצים לגדול ולהגדיל את העסק שלהם.
שזקוקים לעוד שעות עבודה, ומוצאים את עצמם עובדים הרבה יותר שעות ועדיין עומדים במקום, או מספיקים את הדברים שלא תכננו.
מחקרים אחרונים שבוצעו בנושא העלאת הפרודוקטיביות בעבודה גילו, שרובנו עובדים כבר הרבה מעל למקסימום היכולת, ולכן אנחנו מספיקים פחות ויעילים פחות.
שינוי תפיסת ה"זמן שווה כסף", או "פחות שעת שינה עוד שעת עבודה", יגדיל בצורה משמעותית את ההספקים שלכם. החלפת נקודת ההתייחסות מ- "כמה זמן עבדתי" ל"כמה הספקתי ובאיזו איכות", היא קריטית בעולמנו הרווי.

הצלחה! זה מה שקורה כשאתה מבצע תכניות

הרשמו להרצאה עכשיו

מעוניינים להשתתף בהרצאה? אך המועד או המיקום לא מתאים! השאירו פרטים ונשלח זימון להרצאה הבאה