פיתוח קריירה

עכשיו זה הזמן שלך! משאירים פרטים ומתחילים להצליח

פיתוח קריירה

אימון אישי לפיתוח הקריירה

כשאנחנו  שואפים לבנות קריירה, זה אומר למעשה משהו עלינו שאנו רוצים מימוש והגשמה אישית.
אנחנו  בהחלט יכולים לבנות קריירה במסגרת עסק עצמאי או כעובדים בתפקיד שכיר. זאת, להבדיל ממקום עבודה המעניק פרנסה טובה, למשל, אך שבו אין מקום להגשמת חלומות, אלא לאחר שעות העבודה.
קריירה מתפתחת לאורך השנים ותהליך ארוך ומרתק זה של אימון לקריירה יכול להוביל אותנו למסע ארוך ומרתק של מימוש והגשמה עצמית.

פיתוח קריירה ושינוי תעסוקתי- אימון אישי לקריירה

אנשים רבים עוברים לעיתים שינוי בסטטוס- הן ברמת התעסוקה, והן ברמת ההתפתחות האישית, השאיפות וכמובן הצבת יעדים עתידיים והשגת מטרות בין אם בקידום מקצועי או התפקיד הבא בארגון. שינויים אלה יכולים להפוך למנוף חיובי של התפתחות הן ברמת ההכנסה והן ברמת הסיפוק האישי- בדרך אל הדבר הבא- פיתוח קריירה משגשגת ומוצלחת. אימון אישי ואינדיבידואלי יכול בהחלט לסייע לכם בפיתוחה של קריירה ארוכה, מוצלחת ומשגשגת בהמשך דרככם המקצועית.
אז איך תדעו אם אתם בתחילתו של תהליך ייחודי זה? הנה כמה נושאים חשובים שיכולים לעזור.

אם אתם מוצאים את עצמכם שואלים את עצמכם את אחת מהשאלות העולות באחת מהשורות הבאות, ייתכן מאוד שאוכל לסייע לכם בתהליך של שינוי או בנייה ופיתוח הקריירה שלכם:

 • יצאתי מקריירה בהייטק, דרך חדשה לפני, אני רוצה למצוא את "הדבר" שלי בקריירה.
 • עוד לא ברור לי אם אני עומד להיות שכיר או עצמאי, אבל מעניין אותי לפתח קריירה.
 • יש לי מספר כובעים והייתי רוצה לאחד את כולם בעשייה העצמאית שלי.
 • סיימתי ללדת ילדים ואני פנויה כעת לפתח את הקריירה שלי.
 • מיציתי את התחום שלי בארגון, בא לי לעשות הסבה מקצועית ולהגשים לעצמי את החלום.
 • לא מצאתי עבודה שמתאימה לי, אני על סף ייאוש.
 • סיימתי פסיכומטרי, מעניין אותי לגלות את החוזקות והיכולות שלי ולצאת לדרך.

עובדה היא ,שאנחנו מצטיינים יותר כשאנו מבטאים את הכישרונות שלנו. אימון לפיתוח הקריירה הוא התהליך שיסייע ללטש ולהוציא לפועל את העוצמות והחוזקות הטמונות בכם.

אימון לקריירה- כך תעשו זאת נכון

בנייתה של קריירה ופיתוח קריירה כרוכה בתהליך מסודר הכולל חידוד תובנות וחוזקות שיסייעו לכם לנסוק למעלה ולהתחיל בתהליך של עצמאות המבוססת על העוצמות הטמונות בכם. אימון לקריירה עם מאמן מקצועי יכול לעשות את ההבדל ולסייע לכם להגיע אל המטרה כאשר אתים חדים ויודעים מה עליכם לבצע כדי להצליח.

במסגרת מומחיותי כמאמנת אישית אנו נשב ביחד בתהליך של אימון אישי לקריירה, ונבדוק מה התחום שבו תוכלו ליהנות מעצמכם. אימון לקריירה באמצעות מנטורינג מקצועי יעניק לכם את מפת הדרכים הנחוצה לכם בהתפתחות האישית והמקצועית.

הנאה כזו היא חלק מניבוי טוב של הצלחה וצמיחה לאורך זמן. כשאנחנו מבצעים עבודה שאיננו אוהבים או רוצים, אנחנו חשים כיווץ ותסכול שמתגבר עם השנים.
עבודה מתוך הנאה מבטיחה תחושה של התרחבות ועוצמה. זיהוי המשמעות והמטרות שלכם לעתיד ומלווה בהצהרת כוונות לחיזוק להתכוונות ולהצלחתכם בעתיד.
אני מאמינה שעבודה מהנאה היא זו שתביא גם פרנסה טובה. אימון לקריירה באמצעות מנטור עסקי, שיעשה איתכם תהליך של מנטורינג מקצועי, יסייע לכם להוציא ולמצות את הפוטנציאל הטמון בכם.

תהליך אימון אישי ופיתוח קריירה כולל:

 • כלי אבחוני שיסייע לזהות את היכולות והחוזקות, כמו גם את החלקים החזקים פחות
 • בדיקה של מה את/ה רוצים להיות כשתהיו גדולים (ולא משנה בני כמה אתם)
 • יישום בשטח וליווי בחיפוש מקום העבודה המיטבי
 • הכנה לראיון עבודה

רוצים לפתח קריירה שתאפשר לכם ליהנות גם מהדרך?

מאמן עסקי הוא האיש שיכול לסייע לכם בדרככם ליצירת קריירה מוצלחת. אתם מוזמנים לפנות אלי עוד היום ויחד נבדוק את האפשרויות העומדות לרשותכם וביצוע תכנית אימון אישי לקריירה מוצלחת. לפרטים ומידע צרו קשר או התקשרו 077-2318140 ואשמח לעמוד לרשותכם.

עידית פליק

מנטורית להישגים

פיתוח קריירה | אימון לקריירה | אימון אישי לקריירה- עידית פליק מנטורית עסקית

עכשיו זה הזמן שלך! משאירים פרטים ומתחילים להצליח

"להצליח בן לילה, זוהי עבודה קשה שלוקחת עשרים שנה."

דיאנה רנקין

הכנה למכרז
מי שניגש מוכן למכרז, בתחומי תעסוקה שונים, מעלה את הסיכוי שלו להצליח. חשוב לזכור שהתפקיד שלך במכרז הוא להרשים, והתפקיד של המראיינים הוא להחליט האם לקבל אותך. ההבנה, שאין לנו שליטה במה חושבים עלינו המראיינים, מאפשרת לנו להתמקד במה שחשוב – במה שעליו כן נוכל להשפיע.

הכנה לראיון עבודה

תהליך ההכנה לראיונות עבודה מיועד עבור מי מכם שמוצא את עצמו בין המשפטים הבאים: "אני צריך לגשת לראיון עבודה ואין לי ניסיון בכך. אשמח לסיוע" "הייתי בכמה ראיונות, נכוויתי וכעת חשוב לי לעצור ולבדוק מה אפשר לשפר" "עשיתי הסבה מקצועית ואני רוצה ללמוד איך להציג את הניסיון הקודם שלי כבעל ערך לתפקיד החדש" לפרטים נוספים אודות תהליך הכנה לרעיון עבודה

עכשיו זה הזמן שלך! משאירים פרטים ומתחילים להצליח