פיתוח עסקי

עכשיו זה הזמן שלך! משאירים פרטים ומתחילים להצליח

פיתוח עסקי

כבעלי עסקים אנו רגילים להתאים את עצמנו לתבניות ולתוכניות שאחרים בנו עבורנו. יועצים מסוגים שונים "מכים" בנו תורות באופן כל כך שיטתי, עד ששכחנו שהתבניות והתורות הן כלי שאמור להתאים לנו ולא להיפך. 

מהו התהליך של הפיתוח העסקי

הפיתוח העסקי הנו תהליך של קידום תהליכים ומשימות שמטרתם לייצר לעסק או לארגון הגדלה בהכנסות.  תהליך זה משלב אבחון של מהם הגורמים שניתן לשפר ולטייב בשלושה תחומים: כלכלי, שיווקי ואישי (התנהלות בעל העסק או המנכ"ל) תוכנית הפיתוח העסקי משתנה בהתאם לדרישות ולצרכים הייחודיים של העסק.

חשוב להבין, שהעשייה שלי בתהליך של אימון וליווי עסקי מתמקדת במנהל ולא בשיטת הניהול, מתוך ההבנה שעסק או ארגון מצליח או מדשדש בזכות או בגלל הגורם האנושי. כלומר העובדים, המנהלים ותהליכי העבודה שנוצרו במהלך השנים.

כאשר רוצים לדחוף את העסק קדימה, תהליך של פיתוח עסקי הנו ללא ספק הדרך להשגת היעדים והמטרות של העסק, תוך שאיפה מתמדת לשיפור הצמיחה וההתפתחות העסקית.  אחד הכלים היעילים ומאירי העיניים הם ללא ספק שימוש ביועץ מומחה צד שלישי, המתמחה בתחום הפיתוח העסקי.

אימון עסקי ככלי לפיתוח של העסק  

 במסגרת פעילותי כמנטורית וקואוצ'רית עם בעלי עסקים רבים, יצא לי ללוות ולסייע ללא מעט בעלי עסקים ועסקים שנעזרו באימון עסקי ככלי לפיתוח עסקי. תהליך זה כולל זיהוי והיכרות עם בעל העסק ניתוח המידע העסקי, ולבסוף קבלתן של תובנות הקשורות לעסק שלך.

מהו תהליך פיתוח עסקי בפירוט

בתהליך של הפיתוח העסקי על פי הגורם האנושי אתרגם את המידע העסקי לתוך חייך, כך שיתאפשר לך לנוע בתוך העשייה ולמדוד אותה לפי מידת התאמתה אליך, ולא להיפך. תהליך פיתוח וטיפוח המשאב האנושי מקנה לך התנהגות והתנהלות עסקית חדשה, שתקדם אותך לעשייה בקנה מידה גדול יותר ולאורך זמן. 

מכיוון שמדובר בבני אדם ובמצבי חיים משתנים, במהלך תהליך של אימון וליווי עסקי יהיה טוב שנזהה כבר בהתחלה נסיבות סביבתיות: מה הן השעות בהן אפשרי לך לעבוד, מה הן נסיבות החיים כרגע, האם ישנן מגבלות, מה הן היכולות האישיות והמקצועיות, ומה מצב המוטיבציה שלך. זהו תפקידו המרכזי של מאמן עסקי– שיסייע לך לראות את הדברים בצורה ברורה.

 

תהליך האימון העסקי עם המאמנת העסקית הבכירה עידית פליק

ערך הרווחיות

ערך הרווחיות עומד בראש העשייה העסקית. אני מאמינה שאנשים שנהנים ממה שהם עושים, לומדים להתנהל עם מגבלות חייהם ולא נגדן. לפעמים הם אפילו ממנפים מגבלה קיימת לכיוון ייחודי, ומצליחים להגדיל את שורת הרווח בחשבון הבנק. בתהליך הפיתוח של העסק חשוב לי ללמוד ולהבין מהן העוצמות הטמונות בך ובעסק שלך, לנסות להבין כיצד ניתן להעצים אותן (לדוגמה העלאת תעריפים, הגדלת פעילות, גיוס לקוחות נוספים וכדומה), וכל זאת על מנת להגדיל את ריווחיות הפעילות תוך ניצול מקסימלי של היתרונות, ומיצוי הפוטנציאל הגלום בעסק שלכם.  ניתן להיעזר בשירות זה של אימון וליווי לעסקים קטנים ולבעלי עסקים שרוצים להגדיל את היעילות ואת שורת הרווח בעסק שלהם.

 

אנחנו בהחלט עומדים להשפיע על הרגלי העבודה שלך, שיאפשרו התנהלות אפקטיבית ופרודוקטיבית. נלמד להיטיב עם מערכות היחסים, לשכלל את כישורי המכירה, לנהל את הזמנים ביעילות, לשנות הרגלים, לשפר תדמית ונראות, להצטיין בתקשורת, להמיס דחיינות וזוהי רק ההתחלה. נכון! זה תהליך של למידה, לעתים מורכב ולא פשוט, אך ההשקעה משתלמת בכל הרבדים: אישית, מקצועית וכלכלית. מנטור עסקי יסייע לך להשחיז את סט הכלים שברשותך ויסייע לך בלמידה התפתחות וקידום של העסק שלך בצורה נכונה, יעילה וחכמה באמצעות האימון העסקי.

כסף לא גדל על העצים

הוא גדל בשדה הביצועים

Play Video

 תהליך פיתוח עסקי כולל

זיהוי ואבחון דפוסי התנהלות – הגדרת הבעיה
מתן מספר אפשרויות פעולה, על מנת שנוכל לבחור את המתאימה לך
קבלת החלטה על הדרך והכיוון שאליו מתקדמים
מעקב ודיוק התוצאות, לעבר המטרה או קו הסיום.

צריכים סיוע? מרגישים שהעסק שלכם תקוע ואתם זקוקים למינוף? צרו קשר ונקבע שיחה שתסייע לפיתוח העסקי שלכם כבר היום. מוזמנים להתקשר:  050-8212515 ואשמח לעמוד לרשותכם. מבצעת אימון וליווי לעסקים קטנים, בינוניים חברות וארגונים.

עכשיו זה הזמן שלך! משאירים פרטים ומתחילים להצליח