עכשיו זה הזמן שלך! יש לך שאלה? אנא מלאו פרטיכם בטופס ונשוב אליכם בהקדם

כיצד תבטיחו התקדמות עסקית

הדבר שמבטיח התקדמות עסקית לאורך זמן הוא מאמן עסקי או מנטור עסקי. ואז כמובן תבוא שאלה למה בעצם בעלי עסקים מצליחים או מנהלים שמצליחים זקוקים למאמן או מנטור, כדי להצליח יותר? הרי ההזדקקות למאמן אישי לעסקים אומרת שהם לא טובים מספיק, לא?

התשובה שלי פשוטה – לכל ספורטאי הצמרת שזכו במדליה יש מאמן אישי: אריק זאבי, יעל ארד, מייקל פלפס, סרינה וויליאמס ועוד רבים וטובים, האם היית רואה אותם מתקדמים ומגיעים להישגים ללא מאמן שידריך אותם וילווה אותם? ברור שלא.

כמוהם גם מנהלים בכירים או בעלי עסקים כדי להמשיך ולקפוץ לשלבים הבאים, הם זקוקים למאמן שידריך, ילווה ויתמוך בהם בדרך. זה הרבה יותר קל שיש שם מישהו שיכול להסתכל מבחוץ על ההתנהגויות והדפוסים שלך. לתהליך זה קוראים אימון עסקי.

תפקידו של מאמן עסקי

תפקידו של מאמן עסקי, יועץ עסקי או המנטור הוא לדייק, לשנות ולהגמיש את המיומנויות בהתאם לסיטואציה. חשוב לזכור, שיש חלקים שלמים שאנחנו כבני אדם לא יכולים לראות, ורק דרך השתקפות אפשר להציץ בהם כמו את הפנים והגב.

לכן השימוש באדם חיצוני שהוא לטובתנו ומבין את המטרות שלנו, יכול לתת משוב ולעזור בהתקדמות. מודעות שלנו ועשייה נחושה ככל שתהיה לא תביא את התוצאות האלה, היא הביאה אותך עד השלב הנוכחי. שזה מעולה בפני עצמו.

אימון עסקי כסטטוס של יוקרה

אני שמחה מאוד לראות שהיום יותר מתמיד בעלי עסקים ומנהלים מבינים את החשיבות של ליווי וגם של אימון לעסקים. לכן הם יספרו בגאווה כסוג של סמל סטטוס על הפגישה שלהם עם מאמן עסקי.

נכון שבחירת מאמנת או מאמן עסקי שיוביל וילך איתך את הדרך, חשובה.
ישנם כמה פרמטרים חשובים לדעתי כשבוחרים מאמן אישי לעסקים:
– ניסיון אישי של המאמן או המאמנת
– חיבור ויכולת יצירת אמון ברמה גבוהה
– לא נחמדים – כאלה שיגידו לך בפנים את מה שהם חושבים
– מתמקד בהתנהגויות ולא בתוצאות

אימון אישי לעסקים ומנהלים שרוצים לנסוק גבוה

קהל המטרה שלי, הוא עסקים ומנהלים שכבר מצליחים במה שהם עושים ורוצים להגיע גבוה יותר, הם עדיין רעבים להתקדמות, יש בהם את הרצון להתפתח. אין קשר בין תחושת ההצלחה לכסף שהם מרוויחים או להערכה שלה הם זוכים. אימון אישי עסקי הוא בדיוק קפיצת המדרגה שרוצה להשיג כל מנהל הרעב להצלחה.

לפעמים יש קורלציה בין ההצלחה לפרמטרים האלה ולעתים עדיין לא. יכול מאוד להיות שאת או אתה שייכים לקהל הזה. אימון עסקי באמצעות איש מקצוע- יועץ עסקי, יסייע לנו להבין את הצרכים, הרצונות והחלומות- תוך הצבת יעדים להתקדמות ופריצה חזקה קדימה, של העסק שלכם. אימון לעסקים קטנים או בינוניים באמצעות מנטור עסקי יכול להוביל אתכם לשלב הבא של הפריצה וההתפתחות העסקית שלכם.

אז החלטת שיש צורך בשרותיו של מאמן עסקי, איך האימון עובד?

אני מאמנת עסקית התנהגותית, שעושה אימון עסקי לעסקים קטנים בינוניים וגדולים כאחד.
מה הכוונה של מאמנת עסקית התנהגותית? הכוונה היא שאני מחפשת ועובדת איתך על דפוסי התנהגויות שיכולים לקדם או לעכב, ומחברת בין התוצאות לבין ההתנהגויות בפועל. בנוסף ליכולת שלי לעזור לך לפתח את השירותים או המוצרים החדשים שלך, מתוך ההבנה העמוקה שלי באנשים והמניעים שלהם לקנייה. אני מגיעה מעולם המכירות 😊

בתהליך אימון עסקי, אני עוזרת לך להשיג שינוי בהרגלי עבודה שיחזיקו מעמד גם לטווח ארוך. ההרגלים שלך היום, הובילו אותך למקום שבו את או אתה נמצאים, כדי לקפוץ לשלב הבא, יש צורך בהרגלים אחרים. אימון אישי עסקי מסייע לי להיות המצפן ולהראות לך את הדרך הכוללת שינויים והרגלים, חיזוק והעצמה של נקודות העוצמה, כל זאת במטרה להוביל אותך ליעדים שהצבת.

ישנם כמה שלבי עבודה בתהליך האימון שלי

 1. שלב ראשון באימון עסקי- מגדירים את הפסגה שרוצים להגיע אליה – מבינים לעומק מה ולמה רוצים דווקא אותה, ומה המחיר שיש להשקיע כדי לכבוש אותה.
 2. מחפשים את ההרגלי המפתח שיעזרו לנו להשיג את היעד – הרגל מפתח הוא הרגל שכשנרכוש אותו הוא יפיל אחריו הרגלים נוספים.
 3. מגייסים את משפיעי ההצלחה – יש לנו שלושה כאלה
  אישי – מוטיבציה ויכולת
  תמיכה חברתית – בודקים מי האנשים שעוזרים בתהליך ומי עלול לחבל בו
  סביבתי – מאתרים את הטריגרים שיעזרו לנו לעשות את השינוי ואת אלה שמונעים אותו
  ומשתמשים בפרסים ובחיזוקים חיובים על מנת לשמר את התהליך

אחרי שהכנסנו את הנתונים האלה, מלמעלה למטה. אנחנו עובדים הפוך. אנחנו מתרכזים רק בסעיפים 2 ו 3 ולא במטרה או בתוצאה שהצבנו. העבודה עם החלקים שיש לנו שליטה עליהם מחזקת ובונה את המיומנויות, התוצאות הן תוצר לווי של עבודה ותרגול. אנחנו מנטרים ועוקבים ומדייקים מול הפסגה.

השינוי שמושג בתהליך אימוני עם מאמן מקצועי מהסוג הזה עובר דרך שלושה רבדים עיקריים שיש להכיר: מנטלי, רגשי והתנהגותי.

בסוף אנשים מצליחים הם אלה שיודעים לקום ולהתמודד עם כישלונות, ולא אלה שלא נכשלים. מי שעושה טועה ונכשל, ומי שלא טועה ונכשל כנראה לא עושה או לא מאתגר את עצמו.

כשמדברים על ניצחון הרוח על החומר, מדברים בדיוק על זה. אני מאמינה שאם הגעת עד כאן, התקדמות והתפתחות מעניינת אותך. על זה מגיע לך הרבה מחיאות כפיים, זה לא מובן מאליו.
זה הזמן להיות גאה במה שהצלחת לעשות עד עכשיו, אם השלב הבא שלך מדגדג לך, מותר להתקשר ולבחון את האופציה של עבודה משותפת.

מוזמן.ת ליצור קשר או להתקשר 077-2318140 ואשמח לעמוד לרשותך.

שלך,

עידית פליק מאמנת עסקית

עכשיו זה הזמן שלך! יש לך שאלה? אנא מלאו פרטיכם בטופס ונשוב אליכם בהקדם