השיטה

עכשיו זה הזמן שלך! משאירים פרטים ומתחילים להצליח

השיטה של עידית להצלחה – הגורם האנושי

הגורם האנושי – זוהי נקודת מבט על העסק והקריירה שלך (עם דגש על פיתוח קריירה).
תפיסת הגורם האנושי לוקחת בחשבון את טבע האדם, ושמה דגש על ההבנה, שכבני אדם אנו מתנהלים לא פעם בין שני קטבים (דיאלקטיקה). לעתים יש לנו הרבה מוטיבציה וכוח רצון ולעתים אי חשק, לעתים אנו "מתקתקים עבודה" ולעתים רק רוצים לנוח ולא לעשות כלום. פעם יש לנו אנרגיה ותשוקה ופעם אנו שחוקים ולא מתפקדים. כשאנחנו מתייחסים אל עצמנו כאל משאב שיש לטפח ולהשביח, אנו נותנים לעצמנו אפשרות להתנהל עם המגבלות והחוזקות שלנו, ולא נגדן. התנהלות כזו תאפשר הצלחה. ואין דבר מצליח יותר מהצלחה.


במהלך השנים בהן אני מלווה ומדריכה עסקים ואנשים, בנוסף להתעדכנות במחקרים ובתיאוריות האחרונות, גיליתי שמה שעושה את ההבדל בין עסק/אדם מצליח, שגדל ומתפתח, לבין עסק או אדם מדשדש ותקוע הוא הגורם האנושי. כלומר, האדם עצמו שמנהל את העניינים. לכן אני רוצה להציע לך דרך למציאת דפוסי ההתנהלות שלך ובדיקתם, על מנת שנוכל להחליט האם הם פועלים לטובתך, ומביאים לך את התוצאות הרצויות לך.


השיטה מלמדת כיצד ניתן להוציא לפועל את "תוכניות המגירה הנהדרות", שאיש אינו מצליח ליישם. מה כדאי לעשות – רוב האנשים שאיתם אני עובדת יודעים. הקושי נמצא בביצוע הלכה למעשה. לדוגמה, מכירים את זה שאתם מתכננים לצאת לפעילות גופנית וכבר יש לכם הכול, החל מציוד ספורט ועד לתוכנית אימונים מפורטת?

ואז מגיעה השעה לקום בבוקר, ואין לכם חשק, כי הלכתם לישון מאוחר מכל מיני סיבות חשובות. בפועל לא יצאתם לפעילות. וזה קורה יום אחרי יום עד שבסוף אתם מתייאשים. אז יש דרך אחרת. רמז: יש הבדל בין "המתכנן" שלכם ל"מבצע". המתכנן הוא אפקטיבי ויעיל וקם בזמן ללא קשר לשעות השינה שלו. המבצע הוא סיפור אחר לגמרי. הוא עייף, לעתים עצבני, רעב ואין לו כוח לצאת לפעילות עכשיו. הוא יבטיח שיעשה זאת מחר. וחוזר חלילה.


הגורם האנושי יראה את שתי הדמויות – המתכננת והמבצעת, ולא יתעלם מאף אחת מהן. זו גישה של אינטגרציה בין כל החלקים שבך, בין החוזקות והיכולות המופלאות, לבין המגבלות האישיות והסביבתיות.

פיתוח קריירה לשכיר

"אנו ניצבים בהתמדה מול הזדמנויות אדירות המחופשות לבעיות בלתי פתירות"

לי איקוקה

תהליך העבודה

הקשבה תלת ממדית – אנו נקשיב לסיפור העסקי/אישי שלך ונבדוק ברזולוציות גבוהות כיצד ניתן להגביר את הפרודוקטיביות שלך.
זיהוי והחלטה – אחרי הבנה מעמיקה של הבעיה, נחליט ונגדיר מהו שורש הבעיה: פרפקציוניזם, פוטנציאל לא ממומש, ערך עצמי נמוך, השגיות יתר, הימנעות, או דפוסים מעכבים אחרים.
נחליט באיזה תחומים להתמקד. למשל: ניהול יומן, העלאת ריווחיות, הגברת מכירות, יצירת קשרים, מוטיבציה עצמית, יצירת נוכחות, התקדמות בסולם או ניהול אנרגיה.
בניית תוכנית עבודה ותרגול.
יישום בפועל של כלים ומיומנויות תוך למידה ומעקב.
בניית מודל מנטלי ויציאה לעצמאות.

נושאים שנפגוש במהלך המסע המשותף

חייב להטעין. יש פה שקע? על אנרגיה וניהול הרגלי חיים תומכי מטרות. במקום להסתמך על מוטיבציה וכוח רצון נבנה הרגלים וטקסים. להיות סופרמן/וונדרוומן לכל אחד מגיבורי העל יש את הקריפטונייט שלו שמנטרל את כוחותיו. במהלך העבודה נחפש את המגבלות והדפוסים המחבלים ונחליף אותם לטובת הגשמה ומימוש. Show Me The Money אנשים מצליחים יודעים ליצור קשרים ומערכות יחסים ונהנים מאמון גבוה בקרב הצד

עכשיו זה הזמן שלך! משאירים פרטים ומתחילים להצליח