אודות

עידית פליק –הגורם האנושי הוקם ב 2003 וטיפל מאז במאות בעלי עסקים בתחומים שונים, עזר למנהלים ולעובדים להתקדם בהיררכיה הארגונית או לבצע הסבה מקצועית. כמו כן העסק עובד עם חברות וארגונים עסקיים כמו בנק הפועלים, פלסאון, מכבי שירותי בריאות, ביטוח לאומי ועוד רבים וטובים אחרים בהרצאות וסדנאות שהוא מספק למנהלים ולעובדים שם.

אני דור שני, לעצמאים, ולכן לא חשבתי מעולם שאפתח עסק. כי הבנתי את המשמעויות הנרחבות של חוסר היציבות העסקית, מה שהיום מעניק לי יתרון גדול בעבודה עם עצמאים שהם דור שני בעצמם ועזרה לעסקים משפחתיים. אחרי כמה שנים של חיפוש נרחב בארגונים שונים ומגוון לא מבוטל של תפקידים לדוגמה ניהול פרויקט התרמה, ניהול אדמיניסטרטיבי בחברת הנדסה, סוכנת מכירות שטח בחברת כרטיסי אשראי. מצאתי את עצמי פותחת עסק שמלמד אתכם להאמין בעצמכם גם כשקשה. שמלווה בכל התהליך של דיוק והבנה מעמיקה של מה אתה/את מחפשים בקריירה בין עם העצמאית שלכם ובין אם בארגון. איזה אלמנטים (סוגי משימות) יכולים להתאים לכם. פתחתי את העסק שרציתי שילווה אותי בשנים המרובות של החיפוש, שיהיה שם מישהו שיוכל לתת מענה פרקטי ואנושי כאחד. שיראה אתכם כשלם על היתרונות ועל המגבלות וידע לכוון אתכם לפיתוח קריירה המתאימה לכם.

הידע שנצבר במהלך השנים בתארים אקדמאים MBA    מנהל עסקים מהאוניברסיטה הפתוחה, BA במנהל חינוך ולימודים כללים (סיום בהצטיינות) באוניברסיטת חיפה, גישור, תדמית, אימון ממוקד בעלי עניין ועוד מגוון של הדרכות בנושאי הפסיכולוגיה השונים. בנוסף לניסיון עשיר שנצבר במהלך השנים באלפי שעות הדרכה במגזרים השונים פרטי, ציבורי ועסקי, ומאות שעות של מפגשים אישיים. יצר שיטה ייחודית שנקראת "הגורם האנושי" (הרחבת הידע על השיטה).

אני מזמינה אותך להיכנס ולשוטט בין המאמרים ודפי האתר, על מנת שגם את/ה תוכל/י ליהנות מהידע שנאסף בקפידה רבה במהלך השנים.

עכשיו זה הזמן שלך! משאירים פרטים ומתחילים להצליח

אני רוצה לקבל תוכן, השראה, חדשות ומבצעים לפני כולם!